Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/wwrobel/nowa.przedszkoleludeczkowo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/wwrobel/nowa.przedszkoleludeczkowo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/wwrobel/nowa.przedszkoleludeczkowo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Ludeczkowo w teatrze – Przedszkole 109 Ludeczkowo w Warszawie

Przedszkole 109 Ludeczkowo w Warszawie

Ludeczkowo w teatrze

W najbliższy piątek (17.05.19) planujemy wycieczkę na interaktywny spektakl teatralny pt. „Chichotek” w wykonaniu Teatru „Młyn” przy ul. Jezuickiej 4 . Dojazd młodszych grup autokarem. Wyjazd od godziny 9:15 i 10:30. Powrót do przedszkola na obiad.