Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

o przedszkolu kacik dla rodzicow zapisy do przedszkola to warto wiedziec galeria BIP iPrzedszkole kontakt
 
 

O przedszkolu

 
 
  hymn
  programy i metody
  zasady
  kadra
  plan dnia
  zajęcia dodatkowe
  finanse
  dokumenty

 

Kadra

Nad edukacją i bezpieczeństwem dzieci czuwa życzliwa, kompetentna i rozumiejąca potrzeby najmłodszych kadra pedagogiczna, dbająca o prawidłowy rozwój i wychowanie dzieci. Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie wyższe pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego. Przez cały czas aktywnie się kształcą i poszerzają swoje kwalifikacje, wiele z nich posiada dodatkowe kwalifikacje zdobyte na studiach podyplomowych.
Nauczyciele w naszym przedszkolu to przede wszystkim przewodnicy, prowadzący dzieci przez kolejne etapy rozwoju. Są oni zawsze gotowi, by pomóc dziecku, gdy z czymś nie potrafi sobie jeszcze poradzić, mają zawsze czas, by porozmawiać z dzieckiem, wytłumaczyć to, czego dobrze nie rozumie, zawsze pocieszą i przytulą, gdy tego potrzebuje.
Nauczyciele spotykają się z rodzicami, by porozmawiać, udzielić szczegółowych i wyczerpujących informacji o rozwoju i postępach dziecka. Są zawsze uśmiechnięci, życzliwi i pomocni w rozwiązywaniu najmniejszych nawet problemów.

W naszym przedszkolu nauczyciele wykonują swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Tworzą przyjazną dzieciom i rodzicom atmosferę, pełną radości oraz wzajemnego szacunku i zaufania.

 

 
studio graficzne reklamowe