Galeria

Bezpieczne wakacje- spotkanie z policjantką. 19.06.2019

W czerwcu gościliśmy w „Ludeczkowie” zaprzyjaźnioną funkcjonariuszkę policji z Komendy na Żoliborzu. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa w domu i w podróży. Maluchy już wiedzą, że policjant jest naszym przyjacielem.

Warsztaty z Fundacją „Kulawa Warszawa”- savoire vivre w kontaktach z niepełnosprawnymi. 06.06.2019

Przedszkolaki spotkały się z przedstawicielami Fundacji. W ramach warsztatów nawiązywały współpracę z osobami niepełnosprawnymi, poznawały sposób funkcjonowania w życiu codziennym, otrzymały odpowiedzi na nurtujące je pytania.


Słoneczka i Żabki w gospodarstwie agroturystycznym w Rudnikach 5.06.2016

Lato, lato, lato czeka , razem z latem czeka rzeka…..Oj jak nam dobrze było biegać po łące, szukać Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, pleść wianki. Dobrze nam..

Tygryski i Misie w gospodarstwie agroturystycznym w Rudnikach 4.06.2016

Lato, lato, lato czeka , razem z latem czeka rzeka…..Oj jak nam dobrze było biegać po łące, karmić ryby i kozy, pleść wianki. Dobrze nam…


Biedronki w gospodarstwie agroturystycznym w Rudnikach 3.06.2019

Motylki w gospodarstwie agroturystycznym w Rudnikach 3.06.2019

Lato, lato, lato czeka , razem z latem czeka rzeka…..Oj jak nam dobrze było biegać po łące, szukać Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, pleść wianki. Dobrze nam…

Ludeczkowo w teatrze „Młyn” 17.05.2019

Maj jest naszym miesiącem teatralnym. W tym roku odwiedziliśmy
Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej , gdzie braliśmy udział w interaktywnym spektaklu „Chichotek”. To był czas magii i wielu emocji.

Żelazowa Wola – wycieczka Motylków i Biedronek. 8.05.19

Wybraliśmy się na wycieczkę do domu urodzenia Fryderyka Szopena, gdzie uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej pt. Zielona sala koncertowa i ptasie trele. po lekcji muzealnej przedszkolaki miały możliwość zwiedzania przepięknego, wiosennego parku.


Muzeum Chopina – 02.19

Lekcja muzealna : Zaczarowany fortepian
28 lutego grupa Motylki odwiedziła Muzeum Fryderyka Chopina. Zapoznaliśmy się z fortepianem – niezwykłym instrumentem Fryderyka Chopina.


Robotyka i programowanie z Lego 11.01.2019

„Robotyka i Programowanie” – zajęcia te, to była zabawa połączona z nauką przy pomocy zestawów LEGO WeeDoo. Dzieci podczas zajęć konstruowały roboty zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie komputera. Kiedy poznały budowę i podstawowe zasady działania zajęły się budową robota o cechach wybranych przez nauczyciela.


Teatr Dramatyczny

W styczniu grupa III Motylki odwiedziła kuluary Teatru Dramatycznego
w Warszawie. Nie tylko usiedliśmy na widowni, ale pozwolono nam wejść na scenę i dotknąć scenografii. Wędrowaliśmy po labiryncie korytarzy zaglądając po drodze do warsztatów, rekwizytorni i garderób. To była prawdziwa przygoda!


Jasełka 2018

W grudniu 2018 roku Rada Rodziców „Ludeczkowa” zorganizowała wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Odbyło się dekorowanie pierników, wykonywanie ozdób świątecznych, wspólne śpiewanie i granie kolęd oraz loteria. Absolutnym gwoździem programu okazało się przedstawienie jasełkowe przygotowane dla dzieci przez rodziców.

Mikołajkowa Spartakiada Przedszkolaka

Jak każdego roku zostaliśmy zaproszeni do szkoły podstawowej nr. 267 na Braci Załuskich . Uwielbiamy te spartakiady. Tyle ruchu to jest to co Misie lubią najbardziej…

Poranek poetycko- muzyczny 20.11.2018

Na corocznym poranku chętni wychowankowie naszego przedszkola mają możliwość zaprezentowania swoich licznych talentów a publiczności nie brakuje emocji i wielu artystycznych wrażeń.


Bierzemy udział w ogólnopolskim śpiewaniu Hymnu 09.11.2018


Tygryski nad Wisłą 23.10.2018


Piknik jesienny 20.09.2018

Ludeczkowo spotkało się w ogrodzie na cyklicznym pikniku rodzinnym. Kąciki tematyczne utrzymane były tym razem w tonie patriotycznym. W matematyczno- logicznym mogliśmy układać puzzle, odnajdywać ukryte elementy. Kącik plastyczny zaowocował własnoręcznie wykonanym przez naszych wychowanków Godłem Polski. Rodzice i dzieci brali udział w grach i zabawach ruchowych a chusta animacyjna wypełniła nasz ogród kolorami.